Bramy przesuwne

Przemysłowe bramy przesuwne wykonane sa z profili stalowych zamkniętych. Zaletą tej modułowej, samonośnej konstrukcji jest wyeliminowanie spawów w miejscu połączeń elementów bramy, co pozwoliło wyeliminować miejsca potencjalnej korozji. W zależności od wymaganej szerokości światła wjazdu stosowane są 3 rodzaje szyn jezdnych PI 95 (95x85), PI 130 (130x115), PI 200 (200x155).

Cechy szczególne:

  • szeroki zakres wymiarowy od 3 do 16 m szerokości wjazdu
  • produkt systemowy - możliwość zastosowania wypełnienia kształtownikiem 25x25, panelem kratowym Vega B lub Vega 2DS
  • modułowa konstrukcja pozwoliła na wyeliminowanie potencjalnych ognisk korozji
  • bramy automatyczne posiadają certyfikat CE oraz szeroki wachlarz automatów, czujników i zabezpieczeń, osprzętu perymetrycznego

System bram skrzydłowych i furtek BASTION

System bram i furtek BASTION został zaprojektowany jako specjalne rozwiązanie wzornicze dla wszelkiej działalności przemysłowej a szczególnie tam, gdzie liczy się prosta forma i funkcjonalność. Koncepcja polegała na przygotowaniu gotowych zestawów produktów - w komplecie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz zestaw zawiasowo-zamkowy.

BASTION oferuje trzy rodzaje wypełnień do wyboru: kształtownik zamknięty 25x25 [mm], panel kratowy VEGA B przykręcony do konstrukcji lub panel kratowy VEGA 2D Super przykręcony bądź spawany do konstrukcji.

SYSTEM BRAM SKRZYDŁOWYCH I FURTEK GARDIA

System bram i furtek GARDIA powstał jako kompleksowe, lekkie i bardzo funkcjonale rozwiązanie elementów ruchomych ogrodzenia przeznaczonych dla budownictwa jednorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX o zmiennym kierunku ryglowania oraz zasięgu ruchu do 180 stopni. Skrzydło wypełnione jest wspawanym do konsturkcji panelem kratowym VEGA 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym VEGA 2D  Super o parametrach 8/6/8.

System GARDIA ze względu na swoją unikatową konstrukcję pozwala uzyskać wszelkie możliwe kierunki otwierania. Sposób otwierania jest zawsze ręczny. 

System bram skrzydłowych i furtek MODEST

System bram i furtek MODEST dedykowany jest zarówno do przestrzeni przydomowej, użyteczności publicznej, czy obiektów przemysłowych. Jego cechą szczególną jest możliwość sharmoniowania linii wypełnienia bram i furtek z linia ogrodzenia wykonanego z paneli kratowym marki WIŚNIOWSKI, ponieważ konstrukcję bramy i furtki stanowią przyspawane panele kratowe typu VEGA B z przetłoczeniem. Integralną część systemu bram furtek stanowią solidne słupy nośne z profili o przekroju 80x80 [mm] oraz komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej zastosowano rygiel wraz z ogranicznikiem. 

Sposób otwierania - ręczny. Dostępne dwa kierunki otwierania: PW (prawy do wewnątrz) i LW (lewy do wenątrz).

System bram skrzydłowych i furtek GARDEN

System GARDEN stanowią bramy i furtki o lekkiej konstrukcji wypełnienia panelem kratowym z drutu o średnicy 4 [mm] oraz z rozstawem czek 50x50 [mm]. To specjalne rozwiązanie sprawia, że jest on idealną alternatywą lub uzupełnieniem dla ogrodzeń z siatki plecionej.

Uniwersalny kierunek otwierania. W zestawie zawsze znajdują sie słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy z możliwością uzyskania wszystkich kierunków otwierania.