Panel Wypukły Typ A

Panel Wypukły – Typ A jest to panel ogrodzeniowy o kształcie półokrągłym wygiętym do góry. Wykonany on jest w całości z drutu stalowego o średnicy 4.0 lub 5.0 mm. Przęsło posiada oczko o wymiarze 50 x 200 lub 75 x 200 mm. i w zależności od wysokości, po kilka przegięć wzmacniających. W systemie montażowym zastosowano słupek okrągły Fi 48 x 2 mm., zakończony kulą ozdobną. Każdy element ogrodzenia posiada ochronę antykorozyjną w postaci ocynku i farby proszkowej o dowolnym kolorze z palety RAL.

Panel Wklęsły Typ B

Panel Wklęsły – Typ B jest to panel ogrodzeniowy o kształcie półokrągłym wygiętym do dołu. Wykonany on jest w całości z drutu stalowego o średnicy 4.0 lub 5.0 mm. Przęsło posiada oczko o wymiarze 50 x 200 lub 75 x 200 mm. i w zależności od wysokości, po kilka przegięć wzmacniających. W systemie montażowym zastosowano słupek okrągły Fi 48 x 2 mm., zakończony kulą ozdobną.

Panel Typ Fala

Ogrodzenie panelowe typ FALA jest połączeniem panela ogrodzeniowego wypukłego i wklęsłego o szerokości 2000 mm., które łącząc się ze sobą tworzą nowoczesne, ozdobne ogrodzenie panelowe dla posesji prywatnych, przedszkoli, placów zabaw oraz wszystkich miejsc użyteczności publicznej, w których ogromną rolę odgrywa estetyka.

Furtki panelowe wejściowe

Firma LOLEX działając jako dystrybutor firmy Anotis posiada wysokiej jakości furtki panelowe. Oferujemy furtki wejściowe o różnych kształtach, dopasowane do wszystkich rodzajów ogrodzeń z naszego asortymentu, czyli wypukłych typu A, wklęsłych typu B, prostych typu C oraz typu FALA.

Proponujemy furtki panelowe ocynkowane oraz pomalowane na dowolnie wybrany przez klienta kolor z szerokiej palety barw RAL. Nasz bogaty asortyment sprawia, że z pewnością każdy Klient wybierze u nas furtkę najlepiej dopasowaną do swoich wymagań i zapotrzebowań. Nasze produkty są wyjątkowo solidne i trwałe, wykonane z materiałów posiadających wszystkie niezbędne atesty. Gwarantujemy wysoką jakość i znakomity wygląd furtek.

Bramy panelowe - przesuwne / dwuskrzydłowe

Firma LOLEX  działając jako dystrybutor firmy Anotis posiada wysokiej jakości bram panelowych wjazdowych. Oferujemy bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, otwierane ręcznie lub automatycznie. Wszystkie nasze bramy panelowe są ocynkowane oraz pomalowane na dowolnie wybrany przez Klienta kolor z szerokiej palety barw RAL.

Proponowane przez nas bramy są dopasowane swym kształtem do wszystkich typów ogrodzeń panelowych z naszego bogatego asortymentu, w tym ogrodzeń wypukłych typu A, wklęsłych typu B, prostych typu C oraz typu FALA. Dzięki temu całość ogrodzenia prezentuje się bardzo estetycznie i elegancko.