Ogrodzenia Pionowe

Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe PLAST-MET cechuje bogate wzornictwo  przy jednoczesnym wysokim zabezpieczeniu przed korozją. Jakość i zabezpieczenie antykorozyjne są najistotniejszymi czynnikami, które prócz estetyki mają największe znaczenie przy wyborze ogrodzenia zarówno do firmy, jak i na posesję prywatną. Wszystkim klientom decydującym się na zakup ogrodzenia zależy zarówno na estetyce, jak i na wieloletniej trwałości ogrodzenia. Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe PLAST-MET nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Agata

Prosty minimalistyczny design z możliwością ozdobienia przęsła tylko grotem w górnej części ogrodzenia. Dzięki prostocie i technologii wykonania wzoru oraz możliwości wyprodukowania w wersji wypukłej, jest to jedno z najbardziej pożądanych ogrodzeń na rynku

Szmaragd

Klasyczny i zarazem prosty design podkreślony elementem ozdobnym oraz możliwością zastosowania grotów stanowi dobre rozwiązanie dla klasycznej formy budownictwa.
Dla urozmaicenia wzoru możemy go wyprodukować w wersji wypukłej.

Ametyst

Jeden z pierwszych wzorów z gamy ogrodzeń NOF. Z racji zagęszczenia kształtowników w dolnej części ogrodzenia jest idealnym wzorem dla osób posiadających małe psy.

Opal

Elegancka i zarazem prosta forma ogrodzenia jest idealnym rozwiazaniem dla domów jednorodzinnych, osiedli typu – szeregówki oraz terenów rekreacyjnych. Elegancja i prostota sprawdzi się zarówno w budownictwie jak i przy nowoczesnym minimalistycznym budownictwie

Rubin 1

Klasyczny i zarazem oszczędny design podkreślony elementem ozdobnym oraz możliwością zastosowania grotów, stanowi dobre rozwiązanie dla klasycznej formy budownictwa.
Dla urozmaicenia wzoru możemy go wyprodukować w wersji wypukłej.

Rubin 2

Elegancka i zarazem prosta forma ogrodzenia jest idealnym rozwiązaniem dla rezydencji, oraz domów jednorodzinnych. Elegancja i prostota sprawdzą się zarówno na tle klasycznej formy budownictwa
jak i przy nowoczesnym, minimalistycznym budownictwie.

Onyks

Prosty i ponadczasowy design stanowi o dużym zakresie zastosowań dla wzoru Onyks. Z powodzeniem, może być zastosowany dla posesji prywatnych, terenu rekreacyjnego,  rmy oraz obiektów użyteczności publicznej.

Jantar

Klasyczny design podkreślony drobnymi elementami ozdobnymi oraz możliwością zastosowania grotów, stanowi dobre rozwiązanie dla klasycznej formy budownictwa.
Dla urozmaicenia wzoru możemy go wyprodukować w wersji wypukłej.

Szafir 3

Solidne wykonanie wraz z prostym wzorem stanowi świetne rozwiązanie zarówno dla domów o klasycznej formie budownictwa jak i dla nowoczesnych posesji.
Wzór Sza r występuje w wersji prostej oraz wypukłej z możliwością zastosowania grotów.

Jaspis

Solidne wykonanie, proste zakończenie oraz niebanalny design sprawia, że wzór jest idealnym rozwiązaniem dla rezydencji oraz domów jednorodzinnych utrzymanych w klasycznej formie.
Możliwość zastosowania słupów w wersji Jaspis, które podkreślą prestiż posesji.